INTEGRAL BUREAU

DANIŞMANLIK

Ticari şartların kendini sürekli güncellediği günümüz dünyasında, işletmelerin önceliği olan; müşteri ihtiyaçlarını karşılayabilmek, maliyetleri azaltarak verimliliği arttırmak, yeni ürün ve hizmetleri pazara sunmak ve uluslararası piyasaya daha güçlü adapte olabilmek gibi konular gün geçtikçe daha da önem kazanıyor.  

Bu noktada Integral Bureau olarak, uluslararası know howa sahip, standart ve standartların versiyon değişikliklerine hakim yetkin bir ekiple, en yeni bilgi ve trendleri işletmelere aktarıyor ve sistemlerinin güncel ve sürekli kalmasını sağılıyoruz.

Sistem kurulum sürecine sıfırdan başlayan kuruluşlarla birlikte, belli bir standardı uygulayan ancak süreçlerini iyileştirmeyi hedefleyen kuruluşlara da danışmanlık hizmeti veriyoruz. Firmaların tam kapsamlı ya da ihtiyaçlarına göre standartların belli bir bölümüne yönelik çalışmalar gerçekleştiriyoruz. GAP Analizinin yapılmasından çalışanların sistemi sürdürülebilmesi için gerekli yetkinliğe ulaşmalarına; iç denetim yapılmasından firma ihtiyaçlarına göre standartların belli bir bölümü ile ilgili destek sağlanmasına kadar geniş bir ölçekte planlarımızı oluşturuyoruz.

Nasıl Çalışıyoruz?

Bize danışmanlık için başvuran kuruluşlardan ön bilgi talep ediyoruz. Bu bilgileri teknik ekibimizle değerlendirilerek; danışmanlık proje kapsamına, süresine, proje kapsamında vermemiz gereken eğitimlere karar vererek bir teklif ve iş planı hazırlıyoruz. Teklifin tarafınızdan kabul edilmesi ile karşılıklı bir tarih belirleniyor ve projeye başlıyoruz.