INTEGRAL BUREAU

EĞİTİM

Paradigmanın sürekli değiştiği, teknoloji alanındaki bilginin her iki yılda bir ikiye katlandığı günümüz dünyasında; ticaretten çalışma hayatına, sosyal hayattan kişisel gelişime kadar bilgiye ulaşım ve bilginin paylaşımı önemini an be an arttırıyor.

İntegral Bureau olarak, bu hızlı değişimin aks ettiği iş dünyasında işletmelere ve çalışanlara yönelik en güncel bilgi ve trendleri takip ediyor ve bu birikimi en doğru metotlarla aktarıyoruz.

İşletmeler ve çalışanlar için; yönetim sistemleri, gıda güvenliği standartları ile bu standartların içerisindeki spesifik konularla ve kurumsal gelişimin her ayağı ile ilgili eğitimleri vererek güçlü bir bilgi paylaşım ağı kuruyoruz. Genel olarak eğitim faaliyetlerimizi standart bilinçlendirme eğitimleri,  denetçi eğitimleri, versiyon güncelleme eğitimleri ve gelişim eğitimler olarak sınıflandırıyoruz.

Eğitimlerimiz genel katılıma açık ve firma içi eğitimler olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Genel katılama açık eğitimlerimize bireysel katılımcılar ve kuruluş temsilcileri de iştirak edebilmektedir. Kuruluş içi eğitimler firmalardan gelen talebe göre listemizde bulunan eğitimlerden olabileceği gibi işletmelerin ihtiyaçlarına göre özel içerikli eğitimler de oluşturabilmekteyiz. Gerektiği taktirde farklı pozisyonlarda çalışan personele yönelik eğitim içerikleri düzenliyoruz.

BRCGS kariyer hedefimde birinci ağızdan yani BRCGS Türkiye Temsilcisi Evren EFE KABAGÖZ Hanımefendi ve Integral Bureau ile yola çıkmak ve tecrübelerinden faydalanarak eğitim almak hem çok öğretici hem de çok eğlenceliydi. Bu anlamda teknik açıdan verilen destek ve emek çok kıymetli. İyi ki sizi tanımış ve bu eğitimleri sizden almışım. Her şey için çok teşekkürler
TAB GIDA Kalite Güvence ve Ürün Geliştirme Müdürü
Kadir Erkul
Ülkemizdeki ilk iki BRCGS Professional'inden biri olma şansına eriştim. Bu sebepten dolayı çok gururluyum. Bu güzel ünvanı kazanmanın yanısıra eğitim süresince sektörde karşılaştığımız vakalar hakkındaki sorularımız da cevaplarını buldu. Sektör profesyonelleri olarak standart eğitimlerin üzerinde bir eğitim almış olduk. Bizim için oldukça güzel paylaşımlar içermekte idi. Integral Bureau ailesine çok teşekkür ederim.
Denetçi-Eğitmen-Danışman
Dilek Özden YILMAZ
Online Eğitimler
Çok Hızlı, Az Maliyetli

Eğitim Konuları İçin Sayfamızı Ziyaret Edin

Eğitim Detayları İçin Sayfamızı Ziyaret Edin

Kurumsal ve bireysel eğitimizi inceleyebilir, online kayıt yapabilirsiniz.

Daha Fazla