INTEGRAL BUREAU

Onur Kabagöz

Ben Onur KABAGÖZ.

Çalışma hayatıma lise eğitimimin hemen bitiminde bir dış ticaret firmasının dış ilişkiler bölümünde başladım.  Sonraki yıllarda bana önemli deneyimler kazandıran bu firmadan, üniversite eğitimim sebebiyle ayrıldım.

Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi eğitimimin ardından tekrar çalışma hayatına döndüm. On yıl boyunca dış satış, satış ve pazarlama departmanlarında saha elamanı ve yönetici olarak çalıştım.

İstanbul 2010 Kültür Başkenti organizasyonundaki kimi etkinliklere dışarıdan verdiğim kısmi destekle bir anda kendimi bu alanda buldum ve uluslararası etkinlik organizasyonlarına yoğunlaşmak istedim.

Seyreden yıllarda, kendi alanında Türkiye’de yapılmış en geniş katılımlı konferans organizasyonu olan World Political Forum etkinliğinin; 1 yılı iş geliştirme uzmanlığıı, 3 yılı genel koordinatörük  görevlerinde bulundum.  Bununla birlikte, ülkelerarası düzenlenen yüksek düzeyli iş konseyleri organizasyonlarında, yine genel koordinatör yardımcılığı ve genel koordinatörlük görevlerini başarıyla yürüttüm. Bu süreç içerisinde firmaların uluslararası platformlarda ve resmi mercilerle ilişkileri konusunda benim için oldukça önemli pratiklerin içinde bulundum.

Basın dünyasından iki değerli arkadaşımla kurduğumuz medya planlama, toplantı ve etkinlik şirketi ile işletmelerin piyasa koşullarına göre güncellenen yapılarını ufuk açıcı bir şekilde tecrübe etme fırsatım oldu.

2020 yılında, iş dünyasına destek olmak amacıyla güçlü bir şekilde yapılandırdığımız INTEGRAL BUREAU ile yola devam ediyorum.