INTEGRAL BUREAU

HAKKIMIZDA

Integral Bureau, kalite yönetim ve gıda güvenliği sistemleri üzerine uzmanlaşmış bir eğitim ve danışmanlık firmasıdır.

Kalite yönetim ve gıda güvenliği standartlarını uygulayan işletmelere yönelik eğitim, danışmanlık hizmetleri sağlamaktayız. Ayrıca tedarikçi seçme, değerlendirme ve tedarik zinciri yönetimi süreçlerinde işletmelere destek vermekteyiz.

Firmamızın faaliyetleri arasında; danışmanlık, bireysel/ kurumsal eğitimler, gap analizi, iç denetimlerin yanı sıra tedarik zinciri yönetimi kapsamında yapılacak tedarikçilerden veri toplanması, gözden geçirilip değerlendirilmesi, tedarikçi denetimleri ve aksiyon takibi faaliyetleri bulunmaktadır.

BRCGS  Türkiye temsilcisi kurucu ortağımız, BRCGS standartlarının Türkiye'de belli kriterlere uygun şekilde uygulanması, sektörel sorunların tespit edilip iyileştirilmesi ve sürekliliğinin sağlanması süreçlerini  yönetmektedir.

Sistem kurulum sürecine sıfırdan başlayan kuruluşlar kadar belli bir standardı uygulayan ancak süreçlerini iyileştirmeyi hedefleyen kuruluşlara yetkin danışman ekibimizle hizmet vermekte  ve katma değer sağlamaktayız. 

BRCGS Professional Programı kapsamındaki tüm gıda güvenliği, bilinçlendirme ve denetçi eğitimlerini BRCGS onaylı eğitmenlerimizle vermekteyiz.

Tüm bunlarla birlikte, şirketlerin yönetim sistemleri, insan kaynakları, süreç ve risk yönetimi ve performans sistemlerini iyileştirme odaklı sertifikalı ve özgün eğitsel çalışmalarımızla kurumsal iş dünyasına destek unsuruyuz.

Kurumların yanı sıra, bireylerin uzun vadeli potansiyellerine yön verecek sertifikalı eğitimlerimizle kariyer planlarına katkıda bulunmaktayız.

" Nisan 2020 tarihi itibarı ile BRCGS Türkiye Temsilciliği görevine başlamış bulunuyorum. 130'dan fazla ülkede, firmaların yönetim sistemlerini belgelendirmek için tercih ettiği, dünyanın lider standart koyuculardan biri olan BRCGS'nin Türkiye'de ilk defa belirlediği temsilcilik pozisyonuyla ekibin bir parçası olmaktan heyecan duyuyorum."

- Evren Efe KABAGÖZ

INTEGRAL BUREAU Kurucu Ortağı
Integral Bureau

Kurucularımız

Co-Founder

Evren Efe Kabagöz

Founder-CTO

Onur Kabagöz

Eğitim

Eğitim detaylarına ilgili sayfadan ulaşabilirsiniz

Denetim

Denetim faaliyetlerimizle ilgili bize ulaşın

Danışmanlık

Uzman danışman ekibimizle güncel çözümler üretiyoruz