INTEGRAL BUREAU

Sanal Sınıf

Integral Bureau Sanal Sınıfları,  kurslara interaktif ve ilgi çekici bir deneyim yoluyla ve canlı olarak her yerden erişilebilen çevirimiçi bir eğitim modelidir.

Katılımcıların ihtiyacı yalnızca bir bilgisayar, telefon ya da tablet ve bir internet bağlantısıdır. Sadece bu araçlarla katılımcılar becerilerini geliştirmek için mükemmel bir deneyim edinebilirler.

Integral Bureau eğitim menüsünde yer alan her kursa yetkin eğitmenlerimizin eşliğinde sanal sınıflarımızdan da erişilebilmektedir. BRCGS Standardı eğitim sınıflarımız , BRCGS tarafından belli kriterlere göre “BRCGS Virtual Trainer" olarak onaylı eğitmenlerimiz yönetiminde şirket bireysel eğitim ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır.

Integral Bureau Sanal Sınıfları
Eğitmenlerimiz ve katılımcılarla gerçek zamanlı ve karşılıklı iletişim kurulabilen sanal sınıflarımız ilgi çekici bir deneyim sunuyor.

Maliyet Tasarrufu
İnternet bağlantısı olan her yerden katılım sağlanabilen sanal sınıflar sayesinde birçok masraftan kurtuluyor, en önemlisi katılımcılar zamandan kazanıyor.

Yetkinlikler
Sanal sınıflarımızda tamamlanan eğitimlerle katılımcılar uluslararası kabul gören sertifikalar almaya hak kazanılabiliyor, kariyerlerine etkin bir şekilde yön verebiliyor.

Öğrenme Deneyimi
Eğitmenlerin ders anlatımı, grup tartışmaları, yapılan workshoplar ve çeşitli etkinliklerle fiziki sınıfları aratmayan zengin bir öğrenme deneyimi sunmaktadır.