Risk Değerlendirme Eğitimi - Integral Bureau
Home Risk Değerlendirme Eğitimi

Risk Değerlendirme Eğitimi

Bu bir günlük kurs, katılımcılara kapsamlı bir risk değerlendirmesi anlayışı ve farklı risk değerlendirme modellerini kullanmalarını sağlar. Bu eğitim, özellikle ürün güvenliği yönetim sistemlerini yerinde uygularken ve BRCGS Standartlarının gereklilikleri açısından faydalıdır.

Katılımcılar bu eğitimin sonunda; risk değerlendirme terminolojisini anlayacak, yerinde prosesler için farklı risk değerlendirme modellerini seçebilecek ve BRCGS’nin kapsamlı bir risk değerlendirmesinden ne beklediğini anlayacaklardır.

*Bu eğitim, BRCGS Professional Programı kapsamındadır.

 

EĞİTİMİN İÇERİĞİ

 • Standartlarda Risk Değerlendirme Kavramı
 • Risk Değerlendirme Terminolojisi
 • Risk Değerlendirme Modelleri
 • Risk Değerlendirme Aşamaları
 • Sık Yapılan Hatalar
 • Alıştırmalar

EĞİTİMİN SÜRESİ

Eğitim süresi 1 gündür.

 

KİMLER KATILABİLİR

 • Kalite ile ilgili pozisyonda çalışanlar
 • HACCP ekip üyeleri
 • Denetçiler, danışmanlar

 

SINAV ve SERTİFİKA

Eğitim sonunda katılımcılardan eğitim konusu ile ilgili bir çalışma hazırlamaları istenecektir. Bu çalışmanın bir ay içerisinde eğitmene iletilmesi gerekmektedir. Çalışma eğitmen tarafından değerlendirilecek ve en az %75 alan katılımcılara “Başarı Sertifikası” verilecektir. Sertifikalar katılımcılara BRCGS tarafından elektronik ortamda iletilecektir. Diğer katılımcıların eğitimi yeniden alması gerekmektedir.

Bilgi formu

Tarih

25 Mar 2022
Expired!

Zaman

09:00 - 17:00

Daha Fazla Bilgi

Daha Fazla Oku

Eğitim Uygulaması

Sanal Sınıf
Integral Bureau

Düzenleyen

Integral Bureau
Telefon
0 212 982 69 07
E-Posta
info@integralbureau.com
Daha Fazla Oku

Eğitmen

 • Dr. Burcu Bölükbaşı
  Dr. Burcu Bölükbaşı
  Eğitmen

  Çalıştığı kurumlar ve iş ortaklarında Kalite Yönetim Sistemi, Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi, Laboratuvar Yönetimi Sistemleri, Tedarikçi Güvenliği Sistemleri, AIB, BRC, IFS, Helal, Kosher, Sosyal Güvenlik sistemleri, Yasal İşler Takip ve ön gereksinim programlarının kurulması ve yönetilmesi ve bu sistemlerle OHSAS 18001, ISO 14001 sistemlerini de kapsayan entegrasyon faaliyetlerini yürütmüş, 6 sigma faaliyetlerinde yer almıştır.
  Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi Gıda Bilimi ve Teknolojisi Bölümü mezunu olan Burcu Bölükbaşı, 1997 yılında Trakya Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Gıda Mühendisliği Bölümünde Yüksek Lisansını ve 2007 yılında aynı bölümde Doktora programını tamamlamıştır.
  Mayıs 2020’ de BRCGS Global Food Safety Standardı V8 için eğitim ortağı (ATP) onaylanmıştır.